Všechny kategorie

Profil společnosti

Domů>O nás>Profil společnosti

Profil společnosti

        Společnost Zhangjiagang Gang Hang Warp Knitting Co., Ltd, založená v roce 1993, se rozkládá na ploše téměř 20000 1.5 metrů čtverečních. Gang Hang se nachází v deltě řeky Yangtze s rozvinutou ekonomikou a má vynikající polohu a pohodlnou dopravu, v blízkosti mezinárodního obchodního centra Šanghaj (asi XNUMX hodiny jízdy).

        Gang Hang se ujal vedení při zavádění trikotových osnovních pletacích strojů a osnovních jednotek Liba Maschinenfabrik GmbH v Číně. V současné době má Gang Hang 18 výrobních strojů, roční produkci více než 2000 tun a roční obrat více než 40 milionů juanů.

        Gang Hang, který se zavázal k rozvoji výroby osnovního pletení více než 20 let, vytvořil soubor kompletního rozumného výrobního systému a vědecky efektivního systému řízení společnosti. Od nákupu surovin, tkaní a barvení režných látek až po kontrolu a splétání hotových látek, Gang Hang dává nejvyšší prioritu kvalitě, přísně kontroluje náklady a nabízí zákazníkům nejlepší cenu.

        Gang Hang je certifikován podle ISO-9001:2015 a GRS.

        Gang Hang vyrábí síťované tkaniny více než 100 druhů specifikací. Díky vysoké kvalitě a rozumné ceně jsou naše výrobky široce používány v botách, čepicích, zavazadlech, kabelkách, taškách na prádlo, kancelářských židlích, dětských kočárcích, domácím textilu, sportovním vybavení, zdravotnických potřebách, vojenských potřebách, automobilových cirkulačních vodovodních potrubích atd. Kromě toho můžeme vyrobit síťovinu jakékoli barvy, šířky nebo stupně tvrdosti, požární odolnosti, fluorescence, anti-UV, antibakteriální, plastový povlak, ekologický a tak dále podle požadavků zákazníků.

        Gang Hang je stabilním dodavatelem GoodBaby, poskytuje také automobilové cirkulační vodovodní potrubí pro Toyota a FAW Group. Po celá léta je Gang Hang vysoce uznáván na trhu a získal důvěru zákazníků díky vynikající kvalitě produktů.

1

VCHOD DO TOVÁRNY

2

TEXTILNÍ DÍLNA

3

TEXTILNÍ DÍLNA

4

ÚLOŽIŠTĚ GREIGE

5

SKLADOVÁNÍ HOTOVÝCH LÁTEK

6

NAKLÁDACÍ PROSTOR

7

NAKLÁDACÍ PROSTOR

8

VZORKA

9

VZORKA

10

VZORKA

Žhavé kategorie